Reprezentacja Polski: Mecz EURO 2020 ze Szwecją już w środę. Oni go skomentują

Reprezentacja Polski: Mecz EURO 2020 ze Szwecją już w środę. Oni go skomentują fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport

W środę reprezentacja Polski rozegra swój trzeci mecz w fazie grupowej Mistrzostw Europy. Jej rywalem będzie Szwecja. Transmisję ze spotkania przeprowadzi TVP 1.

Telewizja Polska rozdzieliła grupowe mecze Polaków między trzy pary komentatorskie. Pierwsze starcie pomiędzy biało-czerwonymi a Słowacją (1:2) skomentowali Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn. Przy drugim z Hiszpanią (1:1) pracowali Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Teraz czas na parę numer trzy, a mianowicie Dariusza Szpakowskiego i Andrzeja Juskowiaka.

TVP potwierdziło, kto jeszcze będzie pracował przy niezwykle ważnym dla nas meczu.

Prowadzący studio: Mateusz Borek/Rafał Patyra;
Goście/eksperci: Sebastian Mila, Rafał Gikiewicz, Sławomir Peszko/Jan Tomaszewski, Jakub Wawrzyniak, Łukasz Trałka, Janusz Michallik;
Analiza: Piotr Nowak;
Reporterzy: Sylwia Dekiert, Jacek Kurowski, Kacper Tomczyk.

Spotkanie w Petersburgu rozpocznie się o 18:00. Żeby wyjść z grupy, podopieczni Paulo Sousy muszą je wygrać.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy