Reprezentacja Polski: Michał Helik poza kadrą na mecz z Andorą

Reprezentacja Polski: Michał Helik poza kadrą na mecz z Andorą fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Lada moment poznamy skład reprezentacji Polski na dzisiejszy mecz eliminacji Mistrzostw Świata z Andorą. Póki co „Przegląd Sportowy” informuje, kto nie znajdzie się w kadrze meczowej biało-czerwonych.

Jak pisze „Przegląd Sportowy”, Paulo Sousa nie znalazł miejsca nawet na ławce rezerwowych dla Michała Helika, Sebastiana Kowalczyka i Bartosza Slisza.

O ile Kowalczyk i Slisz znaleźli się poza kadrą również na czwartkowy mecz z Węgrami (3:3), to Helik rozpoczął go w wyjściowym składzie reprezentacji Polski. Środkowy obrońca Barnsley został zmieniony w 58. minucie przez Kamila Glika.

W kadrze meczowej znajdą się dzisiaj Karol Świderski (ostatnio trybuny) oraz Karol Niemczycki, który został dowołany do reprezentacji po wykryciu koronawirusa u Łukasza Skorupskiego.

Mecz Polaków z Andorą rozpocznie się o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy