Reprezentacja Polski: Nowe wieści dotyczące występu Grzegorza Krychowiaka z Anglią

Reprezentacja Polski: Nowe wieści dotyczące występu Grzegorza Krychowiaka z Anglią fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Radosław Nawrot I Interia I Tomasz Włodarczyk I Meczyki.pl

Występ Grzegorza Krychowiaka z Anglią cały czas stoi pod znakiem zapytania.

Kilka godzin temu Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o pozytywnych wynikach testów na obecność koronawirusa u Kamila Piątkowskiego oraz Grzegorza Krychowiaka. „Z uwagi na fakt, że Krychowiak jest ozdrowieńcem podjęliśmy rozmowy z UEFA w celu wyjaśnienia sprawy i dopuszczenia do meczu” - dodał od razu Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy federacji.

Cała sprawa wywołała spore zamieszanie. Jak pisze Radosław Nawrot na łamach Interii, nie można wykluczyć, że Krychowiak ostatecznie dołączy do reprezentacji, która wyleciała już do Anglii. Pozytywny wynik testu u 31-latka jako ozdrowieńca nie musi oznaczać choroby i tego, że zaraża innych. W jego organizmie mogą być po prostu resztki RNA wirusa i kolejna próba może ich nie złapać.

Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl poinformował, że Krychowiak przeszedł już drugi test. Jego wyniki będą znane około 16:00. Wtedy powinniśmy poznać odpowiedź na pytanie, czy pomocnik będzie mógł w ogóle myśleć o wyruszeniu do Anglii.

Nie zostało to jeszcze potwierdzone i nie wiadomo, jak do sprawy odniosła się UEFA, ale według powyższego źródła, jeśli wynik będzie negatywny, Krychowiak prawdopodobnie doleci do zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy