Reprezentacja Polski: Nowy selekcjoner już wybrany?! Włoski dziennikarz pogratulował Bońkowi

Reprezentacja Polski: Nowy selekcjoner już wybrany?! Włoski dziennikarz pogratulował Bońkowi fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Paulo Sousa znajduje się już o krok od przejęcia sterów nad reprezentacją Polski - poinformował Gianluca Di Marzio.

Wygląda na to, że zagadka związana z poznaniem nazwiska nowego selekcjonera „Biało-Czerwonych” została rozwikłana jeszcze przed rozpoczęciem zaplanowanej na godzinę 15:00 konferencją prasową z udziałem prezesa Zbigniewa Bońka.

Najpierw rąbka tajemnicy w tej kwestii uchylił Hugo Cajuda. Agent reprezentujący interesy jednego z głównych kandydatów na wspomniane stanowisko w osobie Paulo Sousy umieścił na swoim koncie na Instagramie stosowne zdjęcie wskazujące na to, że przyleciał właśnie do Warszawy.

Później starał się zamaskować ten fakt zmieniając napis na fotografii przedstawiającej Pałac Klultury i Nauki, że pochodzi ono z poprzedniego roku.

Na nic to jednak się zdało, ponieważ kilka godzin później swoje wcześniej podane doniesienia potwierdził Gianluca Di Marzio, który jest przekonany, że 50-latek jeszcze dziś może zostać ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski.

Znany i ceniony dziennikarz nie omieszkał także pogratulować Zbigniewowi Bońkowi dokonanego wyboru.

Paulo Sousa pracował ostatnio w Bordeaux. Portugalczyk rozstał się z francuskim zespołem w sierpniu ubiegłego roku, ponieważ nie osiągał z „Żyrondystami” zadowalających wyników. Warto jednak zaznaczyć, że było mu o nie trudno między innymi ze względu na złą kondycję finansową klubu, który należy do grona jednych z najbardziej zadłużonych z grona tych rywalizujących na poziomie Ligue 1.

Wcześniej 50-latkowi dużo lepiej wiodło się w Maccabi Tel Awiw, FC Basel oraz Fiorentinie. W tych dwóch pierwszych drużynach sięgnął po swoje pierwsze i jedyne do tej pory trofea w postaci mistrzostwa Izraela (2013/2014) oraz mistrzostwa Szwajcarii (2014/2015).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy