Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry Paulo Sousy na listopadowe mecze

Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry Paulo Sousy na listopadowe mecze fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Onet

Arkadiusz Reca doznał kontuzji, która wyklucza go z występów w najbliższych meczach reprezentacji Polski.

Ostatnie tygodnie nie są dla Arkadiusza Recy szczególnie udane. Po przeprowadzce z Atalanty do Spezii Calcio rozegrał w nowej drużynie zaledwie cztery minuty.

Wpływ na to mają kontuzje, z którymi boryka się w ostatnich tygodniach 26-latek. Mimo to otrzymał on powołanie do reprezentacji Polski na październikowe mecze z San Marino i Albanią.

Okazuje się jednak, że Reca nie pojawi się na zgrupowaniu, o czym poinformował „Onet”.

Spezia Calcio przesłała do Polskiego Związku Piłki Nożnej raport, z którego wynika, że defensor nie będzie mógł trenować przez najbliższe cztery lub pięć tygodni. Wszystko przez zerwanie mięśnia czworogłowego.

Okazuje się zresztą, że to niejedyny kłopot selekcjonera Paulo Sousy. Wspomniane medium twierdzi też, że pod znakiem zapytania stoją występy Macieja Rybusa. Zawodnik Lokomotiwu Moskwa był poza kadrą meczową swojej drużyny przy okazji dwóch ostatnich spotkań.

Starcie „Biało-czerwonych” z San Marino zostało zaplanowane na 9 października. Trzy dni później zmierzymy się na wyjeździe z Albanią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy