Reprezentacja Polski: Oni skomentują wrześniowe mecze kadry w Lidze Narodów

Reprezentacja Polski: Oni skomentują wrześniowe mecze kadry w Lidze Narodów fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport

Telewizja Polska dokonała wyboru duetów komentatorski na najbliższe spotkania reprezentacji Polski w Lidze Narodów.

W nadchodzących dniach drużynę „Biało-Czerwonych” prowadzoną przez Czesława Michniewicza czekają jedne z ostatnich sprawdzianów przez zaplanowanymi na przełom listopada i grudnia Mistrzostwami Świata.

W tym czasie reprezentacja Polski zmierzy się kolejno z Holandią (22 września o godzinie 20:45) oraz Walią (25 września o godzinie 20:45) w pojedynkach kończących zmagania grupowe w Lidze Narodów.

***

Reprezentacja Polski: Powołania na wrześniowe mecze. Trzech debiutantów! [OFICJALNIE]

***

Nasz zespół postara się w tych starciach osiągnąć na tyle dobre rezultaty, by utrzymać się w najwyższej dywizji. Na razie zajmuje ona bezpieczne trzecie miejsce w grupie z przewagą trzech punktów nad „Smokami”, które jawi się jako decydujące spotkania.

Oba te mecze będziemy mogli obejrzeć na antenach Telewizji Polskiej. A ta dokonała już wyboru duetów komentatorskich, które będą nam towarzyszyć przy okazji toczącej się rywalizacji.

Pierwsze z nich ze Stadionu Narodowego zrelacjonują Jacek Laskowski oraz Robert Podoliński.

Z kolei drugiej, odbywające się w Cardiff, skomentuje para Mateusz Borek i Marcin Żewłakow.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy