Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE]

Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: PZPN

Zaraz po ogłoszeniu decyzji o wyborze Paulo Sousy na oficjalnej stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej pojawiła się informacja o sztabie portugalskiego trenera.

Asystentami Sousy będą Manuel Julio Cordeiro da Silva Pereira i Victor Manuel Sánchez Lladó. Za szkolenie bramkarzy odpowie Paulo Jorge Fernandes Grilo, za przygotowanie fizyczne - Lluis Sala Perez i Antonio José Gómez Diaz. Analizą zajmie się natomiast Cosimo Cappagli.

Z większością tych specjalistów współpracował już w poprzednich miejscach pracy - przede wszystkim w Girondins de Bordeaux i Tianjin Quanjian.

***

SELEKCJONER:
- Paulo Manuel Carvalho de Sousa (Portugalczyk, ur. 30 sierpnia 1970 r.)

TRENERZY-ASYSTENCI:
– Manuel Julio Cordeiro da Silva Pereira (Portugalczyk, ur. 26 sierpnia 1983 r.)
– Victor Manuel Sánchez Lladó (Hiszpan, ur. 8 listopada 1981 r.)

TRENER BRAMKARZY:
– Paulo Jorge Fernandes Grilo (Portugalczyk, ur. 29 kwietnia 1969 r.)

TRENERZY PRZYGOTOWANIA FIZYCZNEGO:
– Lluis Sala Perez (Hiszpan, ur. 1 września 1978 r.)
– Antonio José Gómez Diaz (Hiszpan, ur. 17 września 1976 r.)

ANALITYK:
– Cosimo Cappagli (Włoch, ur. 19 kwietnia 1981 r.)

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Kamiński szykuje się do wolnego transferu. Może trafić do uznanego niemieckiego klubu Marcin Kamiński szykuje się do wolnego transferu. Może trafić do uznanego niemieckiego klubu Bayern Monachium: Ujawniono zarobki piłkarzy. Klub płaci im od 2,5 do 22 milionów euro rocznie Bayern Monachium: Ujawniono zarobki piłkarzy. Klub płaci im od 2,5 do 22 milionów euro rocznie CIES: Najbardziej doświadczone talenty urodzone po 2000 roku. Dwóch Polaków w zestawieniu CIES: Najbardziej doświadczone talenty urodzone po 2000 roku. Dwóch Polaków w zestawieniu FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy