Reprezentacja Polski: Składy na mecz z Andorą. Znowu debiutant!

Reprezentacja Polski: Składy na mecz z Andorą. Znowu debiutant! fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Znamy składy na niedzielny mecz eliminacji Mistrzostw Świata pomiędzy reprezentacją Polski a Andorą.

Biało-czerwoni rozpoczęli kwalifikacje od remisu z Węgrami 3:3. W czwartek do siatki trafili Krzysztof Piątek, Kamil Jóźwiak oraz Robert Lewandowski. Andora przegrała z Albanią 0:1.

W dorosłej reprezentacji zadebiutuje dzisiaj Kamil Piątkowski, który stworzy duet stoperów z Kamilem Glikiem. W jedenastce są również Maciej Rybus, Jóźwiak oraz Piątek.

Początek o 20:45.

POLSKA: Szczęsny; Bereszyński, Glik, Piątkowski, Rybus, Jóźwiak, Krychowiak, Zieliński, Milik, Piątek, Lewandowski.
Ławka: Fabiański, Niemczycki, Bednarek, Dawidowicz, Augustyniak, Grosicki, Reca, Świderski, Kozłowski, Płacheta, Szymański, Moder.

ANDORA: Iker; San Nicolas, Emili Garcia, Garcia, Alavedra, Pujol, Vales, Rebes, Marc Garcia, C. Martinez, A. Sanchez.
Ławka: Gomes, Pires, Vieira, Alaez, Moreno, San Nicolas, Alex Martinez, Cervos, Chus Rubio, Rodrigues, Llovera, Fernandez.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy