Reprezentacja Polski: Sousa zaprosił trzech piłkarzy na mecz z Andorą

Reprezentacja Polski: Sousa zaprosił trzech piłkarzy na mecz z Andorą fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Tymoteusz Puchacz, Jacek Góralski oraz Bartosz Kapustka otrzymali zaproszenia od selekcjonera Paulo Sousy. Wszyscy trzej pojawią się na meczu z Andorą, o czym informuje „TVP Sport”.

Reprezentacja Polski nie ma czasu na to, by rozpamiętywać czwartkowy remis z Węgrami (3-3). W niedzielę dojdzie bowiem do kolejnego ważnego starcia, w którym to naprzeciw Polaków stanie Andora.

Piłkarze powoli przygotowują się już do tego meczu, ale selekcjoner Paulo Sousa myśli już o przyszłości. Z tego powodu zaprosił na najbliższy mecz trzech piłkarzy.

Są nimi Tymoteusz Puchacz, Jacek Góralski oraz Bartosz Kapustka. Portugalczyk będzie chciał z nimi zamienić kilka słów, by tym samym wysłać im sygnał, że znajdują się w orbicie jego zainteresowań.

Do całej sprawy w rozmowie z oficjalną stroną Lecha Poznań odniósł się pierwszy z nich, a więc Puchacz.

- Trener zaprosił mnie na mecz z Andorą, jadę w niedzielę do Warszawy. Chce ze mną pogadać. Już wcześniej dzwonił do mnie kilka razy, rozmawialiśmy. Fajnie, że widzi mnie w swoich planach. Jest szansa, żeby się znaleźć w tej jego układance - powiedział.

Początek niedzielnego meczu z Andorą o godzinie 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy