Reprezentacja Polski. Świderski: Ten moment zostanie ze mną do końca życia

Reprezentacja Polski. Świderski: Ten moment zostanie ze mną do końca życia fot. Giannis Papanikos / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Karol Świderski zabrał głos po swoim debiucie w reprezentacji Polski.

Niedziela była dniem, w którym to w Europie dokończona została 2. kolejka Eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze. W jednym ze spotkań Polacy zmierzyli się z Andorą.

Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem „Biało-czerwonych” w stosunku 3-0, a gole zdobywali tego dnia: dwa Robert Lewandowski oraz jeden debiutant, Karol Świderski.

To właśnie atakujący PAOK-u Saloniki postanowił podzielić się po meczu swoimi wrażeniami.

- Ta bramka na pewno bardzo cieszy, bo jest to coś, na co pracowałem praktycznie od dziecka. Cieszę się, że dostałem szansę. Wiem, że ten moment zostanie ze mną do końca życia - przyznał.

- Kiedy wchodziłem, to miałem świadomość tego, że nie mam nic do stracenia. Prowadziliśmy i cały czas mieliśmy inicjatywę. Chciałem wziąć piłkę na siebie i udało mi się strzelić bramkę - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy