Reprezentacja Polski: To on ma pomóc wybrać nowego selekcjonera

Reprezentacja Polski: To on ma pomóc wybrać nowego selekcjonera fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kacper Sosnowski [Sport.pl]

W dokonaniu ostatecznego wyboru nowego selekcjonera reprezentacji Polski przez Cezarego Kuleszę ma pomóc Marcin Dorna - podaje Kacper Sosnowski ze Sport.pl.

Nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski prawdopodobnie poznamy w środę 20 września. Tego dnia obradować będzie zarząd rodzimej federacji piłkarskiej, której prezesem jest Cezary Kulesza.

Jak informował wcześniej Jakub Seweryn ze Sport.pl, na liście działacza mają znajdować się trzy nazwiska - Marek Papszun, Michał Probierz i Jan Urban. Największe szanse daje się pierwszej dwójce, ale na kogo ostatecznie padnie wybór? Tego nie wiadomo. Piotr Koźmiński ze Sportowefakty.pl pisze, że w kuluarach wciąż nie ma zgodności odnośnie tego, na kogo postawi szef związku.

Tymczasem ciekawą informację podał Kacper Sosnowski.

„Selekcjonera kadry pomoże wybrać... Marcin Dorna. Dyr. sportowy PZPN ma przygotować raport o kandydatach, który będzie zaprezentowany na spotkaniu z członkami zarządu. Chętnie bym przeczytał ;)” - napisał na Twitterze dziennikarz Sport.pl.

Dornę, w przeszłości selekcjonera reprezentacji juniorskich i młodzieżowych, o stworzenie raportu miał poprosić Kulesza. Niewykluczone, że będzie zawierał mocne i słabe strony kandydatów, ich specyfikę pracy oraz koncepcję gry.

Jak duży wpływ na wybór selekcjonera będzie miał ten dokument, to się dopiero okaże. We wtorek Kulesza odbędzie kolację ze swoimi współpracownikami, która może przynieść pewne odpowiedzi, ale sprawa może też wyjaśnić się dopiero w środę.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy