Reprezentacja Polski: Trzy nowe przypadki koronawirusa, w tym jeden u piłkarza

Reprezentacja Polski: Trzy nowe przypadki koronawirusa, w tym jeden u piłkarza fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

W szeregach reprezentacji Polski odnotowano kolejne zarażenia koronawirusem - informuje „Przegląd Sportowy”.

Powyższe źródło nie wymienia nazwisk, ale podkreśla, że chodzi o jednego piłkarza oraz dwóch członków sztabu. Można przypuszczać, że wkrótce Polski Związek Piłki Nożnej opublikuje komunikat w tej sprawie.

Wcześniej pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa otrzymali już Mateusz Klich oraz Łukasz Skorupski. Miejsce tego drugiego w kadrze reprezentacji zajął Karol Niemczycki.

W środę biało-czerwonych czeka niezwykle ważny mecz eliminacji Mistrzostw Świata z Anglią. Wiadomo już, że nie wystąpi w nim Robert Lewandowski. Kapitan kadry nabawił się kontuzji kolana w niedzielnym starciu z Andorą (3:0).

Kilka dni wcześniej podopieczni Paulo Sousy zremisowali z Węgrami 3:3 i przed meczem z Anglikami mają na koncie cztery punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy