Reprezentacja Polski U-17 na radarze ponad... 30 zagranicznych klubów

Reprezentacja Polski U-17 na radarze ponad... 30 zagranicznych klubów fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP SportoweFakty

Reprezentacja Polski U-17 prezentuje się rewelacyjnie na turnieju organizowanym na Węgrzech. Dzięki temu nasi piłkarze znajdują się pod ścisłą obserwacją wielu zagranicznych klubów. Jest ich ponad... 30 - poinformował Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty”.

Młody zespół „Biało-Czerwonych” prowadzony przez Marcina Włodarskiego osiągnął już bardzo duży sukces w postaci zameldowania się w półfinale EURO U-17.

Dzięki temu reprezentacja Polski zapewniła sobie jako jeden z pięciu europejskich przedstawicieli bilet na Mistrzostwa Świata U-17, które odbędą się na przełomie listopada i grudnia w jeszcze nieustalonej lokalizacji po tym, jak funkcję gospodarza odebrano Peru.

Ten rezultat sprawia, że nasi piłkarze znaleźli się pod ścisłą obserwacją skautów wielu zagranicznych drużyny.

Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty” przekonuje nawet, że łącznie ponad 30 wysłanników przygląda się poczynaniom obiecujących polskich piłkarzy.

Wśród nich znajdują się przedstawiciele ekip z takich krajów, jak Włochy, Anglia, Niemcy, Szkocja, Hiszpania, Holandia, Belgia, Portugalia, Dania, Szwecja, Czechy i Szwajcaria.

Największą liczbę skautów na spotkaniach z naszym udziałem mają ekipy z Półwyspu Apenińskiego - Torino, SPAL, Parma, AC Milan, Venezia, Fiorentina, Reggina, AS Roma czy Salernitana.

W gronie wysłanników z pozostałych państw znajdują się takie marki, jak RB Lipsk, Bayer Leverkusen, Tottenham, Chelsea, Liverpool, Sevilla, Realu Sociedad, Celtic, FC Basel oraz Royal Antwerp.

Z tej stawki najaktywniejszy wydaje się być zespół z Kraju Basków, który wykazał już poważne zainteresowanie Oskarem Tomczykiem z Lecha Poznań.

Niewykluczone, że w niedalekim czasie kolejni nasi reprezentanci zaczną być mocniej przymierzani do jednego z wymienionych czy innych zagranicznych klubów.

***

Reprezentacja Polski U-17 gra półfinał z Niemcami. Przewidywane składy, gdzie oglądać?!

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy