Reprezentacja Polski U-20 gromi Portugalię. Znakomity występ „Biało-czerwonych” [WIDEO]

Reprezentacja Polski U-20 gromi Portugalię. Znakomity występ „Biało-czerwonych” [WIDEO] fot. FootballReprt [Twitter]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Reprezentacja Polski do lat 20 rozegrała znakomite spotkanie w ramach Elite League U-20. Podopieczni Miłosza Stępińskiego rozgromili w nim Portugalię.

Przerwa reprezentacyjna to czas nie tylko dla pierwszych drużyn narodowych, ale też ekip juniorskich i młodzieżowych. W piątek swoje spotkanie w ramach Elite League U-20 rozgrywali podopieczni Miłosza Stępińskiego.

Ich rywalem była Portugalia.

Choć faworytem wydawali się przyjezdni z Półwyspu Iberyjskiego, to jednak zdecydowanie lepiej zagrali "Biało-czerwoni”, którzy nie dali przeciwnikowi żadnych szans.

Już po pierwszej połowie na tablicy wyników było 3-0, a gole zdobywali odpowiednio Cezary Polak, Marcel Błachewicz oraz Dominik Marczuk.

Jeśli ktoś myślał, że Portugalia po przerwie zabierze się do odrabiania strat, to grubo się mylił. Rezultat rywalizacji w 47. minucie ustalił bowiem utalentowany napastnik Zagłębia Lubin, Tomasz Pieńko.

Drużyna Stępińskiego wygrywa zatem 4-0 i na razie obejmuje prowadzenie w Elite League U20.

Następny mecz już 11 września, a wtedy w rolę rywala wcielą się Niemcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy