Reprezentacja Polski U-21: Pomocnik zakażony koronawirusem

Reprezentacja Polski U-21: Pomocnik zakażony koronawirusem fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o pozytywnym wyniku na obecność koronawirusa w organizmie Tomasza Makowskiego.

W piątek zostały przeprowadzone testy koronawirusowe, które w przypadku środkowego pomocnika Lechii Gdańsk dały wynik pozytywny. W konsekwencji odizolowano go od reszty zespołu, a dzisiaj rano opuścił on zgrupowanie.

Jednocześnie Polski Związek Piłki Nożnej przekazał, że reszta piłkarzy oraz wszyscy członkowie sztabu szkoleniowego otrzymali rezultat negatywny. Tym samym nic nie stoi na przeszkodzie do rozegrania najbliższego spotkania eliminacji do mistrzostw Europy, w którym rywalem „Biało-Czerwonych” będzie Łotwa.

Starcie aktualnie drugiej z ostatnia ekipą w grupie E odbędzie się już w najbliższy wtorek.

Wracając do Makowskiego, 21-latek do tej pory uzbierał dwa występy w kadrze narodowej. Jego dorobek z trwającej kampanii w koszulce klubowej to osiem spotkań i asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy