Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo

Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Matteo Pedrosi I Pietro Balzano Prota

Doszło do kontaktu między polską federacją a Marco Giampaolo - donoszą dziennikarze z Włoch.

Taką informację przekazali Matteo Pedrosi oraz Pietro Balzano Prota. Jak napisał ten pierwszy na Twitterze, były szkoleniowiec Torino znajduje się na krótkiej liście kandydatów Zbigniewa Bońka na nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Balzano Prota dodał, że Giampaolo nie zamierza śpieszyć się z decyzją.

Wcześniej podjęcie pracy w Polsce przez Włocha wykluczył raczej Krzysztof Stanowski, powołując się na swoją rozmowę z Bońkiem. Dziennikarze z Półwyspu Apenińskiego są jednak zdania, że do kontaktu doszło. Zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja.

53-letni Giampaolo do wczoraj był szkoleniowcem Torino, które poprowadził w 20 meczach (cztery zwycięstwa, siedem remisów i dziewięć porażek). Jednym z jego podopiecznych w Turynie był Karol Linetty, z którym współpracował wcześniej w Sampdorii (grali w niej też Bartosz Bereszyński i Dawid Kownacki).

Oprócz Sampdorii i Torino na przestrzeni lat Giampaolo był również odpowiedzialny za wyniki m.in. Cagliari, Sieny, Catanii, Ceseny, Brescii, Cremonese, Empoli oraz Milanu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy