Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo

Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Matteo Pedrosi I Pietro Balzano Prota

Doszło do kontaktu między polską federacją a Marco Giampaolo - donoszą dziennikarze z Włoch.

Taką informację przekazali Matteo Pedrosi oraz Pietro Balzano Prota. Jak napisał ten pierwszy na Twitterze, były szkoleniowiec Torino znajduje się na krótkiej liście kandydatów Zbigniewa Bońka na nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Balzano Prota dodał, że Giampaolo nie zamierza śpieszyć się z decyzją.

Wcześniej podjęcie pracy w Polsce przez Włocha wykluczył raczej Krzysztof Stanowski, powołując się na swoją rozmowę z Bońkiem. Dziennikarze z Półwyspu Apenińskiego są jednak zdania, że do kontaktu doszło. Zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja.

53-letni Giampaolo do wczoraj był szkoleniowcem Torino, które poprowadził w 20 meczach (cztery zwycięstwa, siedem remisów i dziewięć porażek). Jednym z jego podopiecznych w Turynie był Karol Linetty, z którym współpracował wcześniej w Sampdorii (grali w niej też Bartosz Bereszyński i Dawid Kownacki).

Oprócz Sampdorii i Torino na przestrzeni lat Giampaolo był również odpowiedzialny za wyniki m.in. Cagliari, Sieny, Catanii, Ceseny, Brescii, Cremonese, Empoli oraz Milanu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy