Reprezentacja Polski: Z Andorą i Anglią bez Klicha

Reprezentacja Polski: Z Andorą i Anglią bez Klicha fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Mateusz Klich miał pozytywny wynik czwartego testu na obecność koronawirusa, o czym poinformował portal „Meczyki.pl”.

W ostatnich dniach bardzo dużo mówiło się o Mateuszu Klichu. Wszystko za sprawą rozbieżności, jeśli chodzi o wyniki badań na COVID-19.

Zawodnik Leeds United w czwartek przeszedł kolejny test na obecność koronawirusa. Jego rezultat miał zdecydować o tym, czy będzie mógł on wystąpić w starciach Eliminacji do Mistrzostw Świata przeciwko Andorze oraz Anglii.

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk, wynik badania był pozytywny. Tę informację potwierdził również rzecznik kadry, Jakub Kwiatkowski.

Jasne stało się zatem, że nie ujrzymy 30-latka przy okazji marcowych meczów kadry. Czeka go bowiem kwarantanna. Po jej zakończeniu Klich uda się prawdopodobnie do Anglii, by wznowić treningi z Leeds United.

Jego koledzy natomiast w czwartek na inaugurację eliminacji mierzyli się z Węgrami. To spotkanie zakończyło się remisem w stosunku 3-3.

Kolejny mecz podopieczni Paulo Sousy rozegrają w niedzielę. Rywalem będzie Andora. Marcowy tryptyk zakończy środowa potyczka na Wembley przeciwko Anglikom.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy