Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera

Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Iltorosiamonoi.com I Tuttosport

Wszystko wskazuje na to, że Marco Giampaolo nie zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski.

53-letni szkoleniowiec zaczął być wymieniany w gronie kandydatów na nowego opiekuna biało-czerwonych niedługo po ogłoszeniu rozstania z Jerzym Brzęczkiem. W dodatku chwilę później Torino potwierdziło jego odejście z klubu.

Kilku włoskich dziennikarzy informowało, że doszło do kontaktu między polską federacją a Giampaolo. Z najnowszych doniesień wynika jednak, iż były trener Sampdorii czy Milanu raczej nie obejmie polskiej kadry.

- To nie jest prawdą. Sytuacja Giampaolo nas nie interesuje - miał powiedzieć Zbigniew Boniek w rozmowie z „Tuttosport” zapytany o włoskiego szkoleniowca.

Przypomnijmy, że kilkadziesiąt minut temu Gianluca Di Marzio poinformował, że Polski Związek Piłki Nożnej może zatrudnić 50-letniego Paulo Sousę - ostatnio szkoleniowca Bordeaux, a wcześniej m.in. FC Basel, Fiorentiny oraz Tianjin Tianhai. „Nie ma tematu. Szukamy dalej” - napisał jednak szybko Tomasz Włodarczyk na Twitterze. Wciąż niewiele więc wiadomo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy