Reprezentacja Polski. Zieliński: Będzie lepiej

Reprezentacja Polski. Zieliński: Będzie lepiej fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Środkowy pomocnik reprezentacji Polski, Piotr Zieliński, zabrał głos po remisie z Węgrami (3-3).

W czwartkowy wieczór Polacy stanęli do walki w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Na początek rywalem podopiecznych Paulo Sousy byli Węgrzy.

Spotkanie zakończyły się remisem 3-3, a bramki zdobywali tego dnia dla „Biało-czerwonych” kolejno Krzysztof Piątek, Kamil Jóźwiak oraz Robert Lewandowski.

Niezłe zawody zanotował też środkowy pomocnik Napoli, Piotr Zieliński. Zabrał on zresztą po meczu głos.

- Od początku nasze założenia były takie, żeby wyjść wysokim pressingiem. Węgrzy mieli być zmuszani do wybijania piłki. W drugiej połowie nam się to udało. Mając na uwadze całokształt, nie było źle. Pracujemy z nowym trenerem raptem od trzech dni i jestem pewien, że z czasem będzie lepiej - przyznał.

- Nie graliśmy wcześniej trójką obrońców. To ustawienie, w którym trzeba podchodzić agresywniej. Na pewno widać dziś było nasze mankamenty, ale myślę, że z czasem uda się je wyelimiować - skwitował.

Kolejną szansę Polacy będą mieć stosunkowo szybko, bo już w niedzielę. Wtedy to naprzeciw stanie Andora.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy