Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią

Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.tvp.pl

Poniedziałkowy mecz reprezentacji Polski z Albanią na antenie Telewizji Polskiej skomentują Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow.

W piątek reprezentacja Polski rozpoczęła eliminacje Mistrzostw Europy 2024. Biało-czerwoni zaliczyli falstart i już po trzech minutach przegrywali dwiema bramkami z Czechami. Ostatecznie rozgrywane w Pradze spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1. Jedyne trafienie dla polskiej drużyny zanotował Damian Szymański. Przy okazji tego meczu za mikrofonami mogliśmy usłyszeć Mateusza Borka i Roberta Podolińskiego.

Na spotkanie z Albanią dojdzie do zmiany na stanowiskach komentatorskich. Przy poniedziałkowym starciu pracować będą Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow.

Wspomniany Borek poprowadzi studio, w którym gościć będzie Podolińskiego, Janusza Michallika, Sebastiana Milę oraz Jakuba Wawrzyniaka.

Pierwszy gwizdek o 20:45.

Mecz Polska - Albania, szczegóły transmisji w Telewizji Polskiej:

Komentatorzy: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow;
Prowadzący studio: Mateusz Borek;
Eksperci: Janusz Michallik, Jakub Wawrzyniak, Robert Podoliński oraz Sebastian Mila;
Reporterzy: Jacek Kurowski, Patryk Ganiek, Kacper Tomczyk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy