Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów najbliższych meczów biało-czerwonych w TVP [OFICJALNIE]

Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów najbliższych meczów biało-czerwonych w TVP [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport

W październiku reprezentacja Polski zmierzy się w eliminacjach Mistrzostw Świata z San Marino i Albanią. TVP poinformowało, kto skomentuje mecze biało-czerwonych.

Polacy zmierzą się z San Marino 9 października w Warszawie. Wyjazdowe starcie z Albanią odbędzie się trzy dni później w Tiranie. Wiadomo już, że mecz z San Marino skomentuje duet Jacek Laskowski - Robert Podoliński. Przy okazji drugiego spotkania usłyszymy Mateusza Borka i Kazimierza Węgrzyna.

Polski zespół mierzył się już z Albanią i San Marino we wrześniu. Podopieczni Paulo Sousy wygrali odpowiednio 4:1 i 7:1. Następnie zremisowali z Anglią 1:1.

Po sześciu kolejkach eliminacji Polska zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy I. Do pierwszej Anglii traci pięć punktów, a do drugiej Albanii - jedno „oczko”. Tę drugą stratę będzie więc można odrobić w bezpośrednim starciu.

Oba najbliższe mecze biało-czerwonych rozpoczną się o 20:45.

Reprezentacja Polski: Poznaliśmy szeroką listę powołanych na październikowe mecze. Wielkie pożegnanie Łukasza Fabiańskiego [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy