Reprezentant Kolumbii na celowniku Realu i Barcelony
2015-12-08 15:38:28; Aktualizacja: 10 lat temu
Jeison Murillo jest obserwowany przez Real Madryt i Barcelonę.
23-latek zwrócił uwagę hiszpańskich potentatów udanymi występami w Interze Mediolan. Stoper wziął udział w 12 meczach Serie A, w których zdobył jedną bramkę. Kolumbijczyk ma już za sobą pięć lat występów w Hiszpanii, gdyż przed tym zanim trafił do "Nerazzurrich" był zawodnikiem Granady, Cádiz CF i Las Palmas.
Według "La Gazzetta dello Sport" Murillo jest jednym z celów transferowych zarówno Realu, jak i Barcelony. Władze Interu nie zamierzają jednak sprzedawać swojego obrońcy, lecz są skłonni do rozmów, jeżeli któryś z klubów przedstawi ofertę wynoszącą 30 milionów euro. Siedmiokrotny reprezentant Kolumbii kosztował włoski klub osiem milionów euro.

![Złoty But: Erling Braut Haaland traci kontakt z liderami. Najlepszy strzelec Serie A zawitał do zestawienia [TOP 15]](img/photos/99804/170x113/lautaro-martinez.jpg)



![Nie tylko Karim Benzema. Al-Hilal pozyskało napastnika za 30 milionów euro [OFICJALNIE]](img/photos/115223/170x113/kader-meite.jpg)



![Złoty But: Erling Braut Haaland traci kontakt z liderami. Najlepszy strzelec Serie A zawitał do zestawienia [TOP 15]](img/photos/99804/90x60/lautaro-martinez.jpg)



![Nie tylko Karim Benzema. Al-Hilal pozyskało napastnika za 30 milionów euro [OFICJALNIE]](img/photos/115223/90x60/kader-meite.jpg)









