Reprezentant Senegalu zatrzymany przez policję za kontakty z nieletnimi prostytutkami

Reprezentant Senegalu zatrzymany przez policję za kontakty z nieletnimi prostytutkami
Kamil Freliga
Kamil Freliga
Źródło: L'Équipe

Senegalczyk Sidy Sarr został zatrzymany przez policję pod zarzutem kontaktów seksualnych z nieletnimi prostytutkami. Doniesienia te potwierdziło „L'Équipe”.

Defensywny pomocnik jeszcze ani razu nie pojawił się w tym sezonie na boiskach francuskiej Ligue 2. Trenerzy Nîmes wielokrotnie narzekali na postawę zawodnika na treningach, widząc w nim jednak wielki, być może największy w całej drużynie potencjał. Senegalczyk obecnie mierzy się z poważniejszymi niż brak występów problemami. Został zatrzymany przez policję i umieszczony w areszcie, a w środę rano zeznawał już przed lokalnym sądem.

Chodzi o sprawę, w której piłkarz jest właściwie także poszkodowanym. Sam Sarr zgłosił odpowiednim instytucjom kradzież swojego Audi Q3, której dopuścić miały się dwie kobiety. Policja odnalazła je i przesłuchała. Podejrzane przyznały się, ale opowiedziały też o „małej imprezie”, w której uczestniczyły wraz z piłkarzem. Okazały się być jednak one siedemnastoletnimi prostytutkami, a 26-latek został oskarżony o korzystanie z płatnych usług seksualnych oferowanych przez nieletnie, do czego się już przyznał.

Linią obrony defensywnego pomocnika była rzekoma zgoda dziewczyn i fakt dokonania płatności.

Francuski klub nie komentuje na razie zdarzeń z udziałem swojego zawodnika, gdyż nie są znane jeszcze wszystkie szczegóły dotyczące zdarzenia.

W środę, czyli tego samego dnia, na Wersalu rozpoczął się też proces w sprawie sekstaśmy, którą Karim Benzema miał szantażować Mathieu Valbuenę. Posiedzenie może potrwać nawet trzy dni, a obecność na nim potwierdził piłkarz Olympiakosu. Dzień po wtorkowym meczu z Szachtarem Donieck, napastnik Realu nie pojawił się na sali obrad, choć grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy... Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy