Resovia wypożyczyła dwóch piłkarzy [OFICJALNIE]

Resovia wypożyczyła dwóch piłkarzy [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Resovia

Resovia potwierdziła pozyskanie Nikodema Niskiego oraz Łukasza Seweryna.

Nikodem Niski i Łukasz Seweryn dołączyli do Resovii na zasadzie wypożyczeń do końca sezonu 2022/2023. Pierwszy z nich przeniósł się do zespołu rywalizującego w I lidze z Legii Warszawa, a drugi - ze Stali Mielec.

Niski, który w przeszłości trenował w Huraganie Wołomin, jest związany z Legią od kilku lat. Prawy obrońca lub pomocnik rozegrał do tej pory 69 meczów w jej rezerwach. W trwającym sezonie pojawiał się na boiskach III ligi 12 razy (dwie asysty). 20-latek swego czasu przebywał na wypożyczeniu w Chrobrym Głogów, w którego trakcie zaliczył dziewięć występów w I lidze.

20-letni Seweryn ma już na koncie debiut w pierwszej drużynie Stali, a nawet krótki występ w Ekstraklasie. Przez dużą część 2022 roku pomocnik był wypożyczony do ŁKS-u Łagów, z którym rywalizował w III lidze. W 16 spotkaniach zdobył dwie bramki i dwukrotnie asystował. Ekipa z Łagowa przewodziła tabeli, ale wycofała się z rozgrywek.

Tej zimy Resovia sprowadziła już do zespołu Jakuba Sylvestra oraz Mehdiego Lehaire'a.

Rzeszowianie z dorobkiem 17 punktów zajmują czternaste miejsce w tabeli I ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy