Rewelacja towarzyskiego El Clásico z pierwszym oficjalnym golem dla Barcelony [WIDEO]

Rewelacja towarzyskiego El Clásico z pierwszym oficjalnym golem dla Barcelony [WIDEO] fot. Eleven Sports
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

FC Barcelona na razie remisuje z Mallorcą 2-2, a gola dla podopiecznych Xaviego strzelił Fermín López. Udział przy golu miał Robert Lewandowski.

We wtorek FC Barcelona mierzy się z Mallorcą w ramach LaLigi. Przy okazji tej ciekawie zapowiadającej się rywalizacji Xavi postanowił dać odpocząć Robertowi Lewandowskiemu.

Mistrz Hiszpanii nie radził sobie jednak zbyt dobrze, bo przegrywał 1-2. Dlatego w 58. minucie desygnowano Polaka do gry.

Gola wprawdzie nie strzelił, ale jego przepuszczenie przy trafieniu na remis Fermína Lópeza, miało spory wpływ na późniejszą zdobycz 20-latka.

Dla tego skrzydłowego, który był bohaterem letniego El Clásico, to premierowe trafienie w barwach Barcelony w oficjalnym meczu.

Dzięki temu podpiął swoich kolegów do tlenu i ci nadal liczą się w walce o zwycięstwo.

Mistrz Hiszpanii był przed tą kolejką liderem LaLigi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy