Reyes chce do Hiszpanii

Reyes chce do Hiszpanii
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.gunners.pl

Wygląda na to, że José Antonio Reyes jednak opuści Arsenal, tak przynajmniej uważa on sam. Hiszpański skrzydłowy cały czas wypowiada się w marudnym tonie i liczy, że przejdzie do Realu Madryt jeszcze przed wtor(...)

Wygląda na to, że José Antonio Reyes jednak opuści Arsenal, tak przynajmniej uważa on sam. Hiszpański skrzydłowy cały czas wypowiada się w marudnym tonie i liczy, że przejdzie do Realu Madryt jeszcze przed wtorkowym spotkaniem z Dynamem Zagrzeb.

"Menedżer Arsene Wenger nic mi nie mówił, czy będę grał z Dynamem Zagrzeb czy nie. Mam jednak nadzieję, że nie zagram w tym meczu lub uda mi się przejść do Realu przed tym spotkaniem"

"Jeśli jednak zagram to zdaje sobie sprawę, że przeprowadzka będzie dużo trudniejsza. Gdy będę musiał grać, to oczywiście zagram we wtorek dla Arsenalu"

"Wiem, że wszyscy w Klubie chcą bym pozostał, również kibice mnie wspierają. Muszę jednak powiedzieć, że nie potrafię zaadoptować się do życia w Anglii"

"Tęsknię za Hiszpanią, a teraz mam doskonałą okazję do przejścia do Realu Madryt. Każdy powinien to zrozumieć, że nie chę wypuścic takiej szansy na przejście do wyjątkowego Klubu, jakim jest Real Madryt"

"Nie wiem co się wydarzy, ale jestem już trochę zmęczony i zdenerwowany całym tym zamieszaniem"
- zakończył Reyes, zapominając, że sam to zamieszanie wywołał.

Więcej na temat: Anglia Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy