Riccardo Montolivo: Milan? Nic nie wiem o tym

Riccardo Montolivo: Milan? Nic nie wiem o tym
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazetta Dello Sport

Riccardo Montolivo zaprzeczył jakimkolwiek kontaktom pomiędzy nim, a drużyną AC Milan. Latem kończy mu się kontrakt i będzie mógł odejść za darmo, a "Rossoneri" wyrażali zainteresowanie jego osobą.

Włoski pomocnik nie chce przedłużyć kończącej się umowy z Fiorentiną i na pewno odejdzie do innej drużyny, najprawdopodobniej z Serie A, w której gra była od zawsze jego wielkim marzeniem.

- Od zawsze marzyłem o grze w Serie A i teraz spełniam to marzenie. Nigdy nie wolno się poddawać i zawsze warto wierzyć w swoje marzenia - odpowiedział na pytanie jednego z pacjentów podczas odwiedzin ośrodka pediatrycznego.

Do walki o Montolivo szykuje się latem wiele drużyn - Inter Mediolan, Juventus Turyn, AS Roma, ale wydawało się, że to Milan ma największe szanse na ściągnięcie tego piłkarza na San Siro. Teraz jednak sam zainteresowany zabrał głos w sprawie swojego transferu i zdementował plotki o kontaktach z działaczami "Rossonerich"

- Nie było jak na razie żadnej propozycji z Mediolanu. Nie wiem jak będzie wyglądała moja przyszłość po sezonie - dodał Montolivo.

- Pod koniec sezonu najprawdopodobniej opuszczę Florencję, choć z wielkim smutkiem. Nie ze względu na pieniądze, które są ważne w życiu, ale ze względu na pasję do piłki, którą w sobie mam, bez pasji to wszystko nie ma sensu. - tak odpowiedział, zapytany o swoje odejście z Fiorentiny przez jednego z młodych pacjentów w szpitalu.

Która drużyna ostatecznie wygra wyścig o Riccardo Montolivo? Kto to nie będzie, to na pewno będzie poważnym wzmocnieniem swojej nowej drużyny. Jest bardzo dobrym piłkarzem o uznanej marce we Włoszech i nie tylko. W reprezentacji rozegrał dotąd 31 spotkań i strzelił 1 gola. W barwach Fiorentiny zdobył 14 bramek w ponad 200 występach, był ważnym ogniwem w najgorszych chwilach zespołu i jego odejście za darmo będzie wielką stratą dla drużyny z Florencji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy