Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy

Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy fot. Celso Pupo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: GOAL.com

Richarlison myśli o opuszczeniu Evertonu po zakończeniu trwającego sezonu - informuje brazylijski oddział GOAL.com.

Brazylijczyk w przeszłości był wielokrotnie łączony z przeprowadzką do lepszego klubu, ale zawsze kończyło się jedynie na spekulacjach. Fatalny sezon w wykonaniu „The Toffees” może sprawić, że tym razem będzie inaczej.

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Premier League Evertonwciąż nie ma zapewnionego pozostania w Premier League. Z tej sytuacji najmocniej nie jest zadowolony Richarlison, który liczył, że pozostając na Goodison Park, będzie mógł zasmakować w europejskich pucharach.

Spadek do Championship byłby równoznaczny ze sprzedażą największych gwiazd, w tym wspomnianego 25-latka, ale nawet utrzymanie nie jest gwarancją jego pozostania.

Jak donosi GOAL.com, agenci już rozglądają się za nowym klubem dla swojego klienta. W poprzednich latach nie brakowało doniesień o zainteresowaniu Manchesteru United czy Realu Madryt, ale na razie żadna z tych ekip nie złożyła oferty.

Priorytetem dla 34-krotnego reprezentanta „Canarinhos” jest kontynuowanie kariery w Anglii.

Richarlison jak dotąd w aktualnych rozgrywkach uzbierał 32 występy okraszone dziesięcioma trafieniami i pięcioma asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy