Rijkaard dementuje plotki

Rijkaard dementuje plotki
Redakcja
Redakcja
Źródło: PAP

W ostatnich dniach pojawiły się pogłoski jakoby Frank Rijkaard miał zrezygnować z funkcji trenera FC Barcelony. Powodem miały być słabe wyniki osiągane ostatnio przez zespół. Wiadomo, że zarząd spodziewa się w (...)

W ostatnich dniach pojawiły się pogłoski jakoby Frank Rijkaard miał zrezygnować z funkcji trenera FC Barcelony. Powodem miały być słabe wyniki osiągane ostatnio przez zespół. Wiadomo, że zarząd spodziewa się w najbliższym czasie ich poprawy.

Warto dodać, że niedawno ostre słowa krytyki w kierunku holenderskiego szkoleniowca skierował sam Samuel Eto'o. Chodziło oczywiście również o wyniki i słabą grę. Kameruńczyk dodał, że pozycja Rijkaarda w klubie znacznie spadła w ostatnim okresie. Taką sytuację wywołały jego złe stosunki z prezesem Joanem Laportą i i dyrektorem sportowym Txiki Begiristainem.

"Nie mam zamiaru odchodzić z klubu, mój kontrakt obowiązuje do 2009 roku. Rozmawiałem z prezesem, który kategorycznie stwierdził, że wszelkie prasowe spekulacje dotyczące mojego odejścia z zespołu, to plotki" - powiedział Rijkaard w wywiadzie dla dziennika "Marca".
Więcej na temat: Hiszpania Trenerzy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy