Robben będzie zmuszony zakończyć karierę?!

Robben będzie zmuszony zakończyć karierę?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Deutschland

Cały czas przyszłość Arjena Robbena pozostaje zagadką. Holender powtarza, że nadal nie podjął wiążącej decyzji. Okazuje się jednak, że być może 35-latek będzie musiał rozważyć zawieszenie piłkarskiego obuwia na kołku.

Wszystko przez doskwierające mu problemy zdrowotne. Skrzydłowy po raz ostatni pojawił się na boisku 27 listopada. Wówczas w pojedynku z Benficą ustrzelił dublet. Zawodnik w jednym z wywiadów szczerze wyjawił, że wciąż nie wie, co mu dolega (wiadomo jedynie, że sprawa związana jest z problemem z nerwem kulszowym).

– Nie sądzę, że będę w stanie zagrać jeszcze dla Bayernu Monachium. Szczególnie frustrujące jest dla mnie to, że źle się czuję i nie wiem dokładnie, na co cierpię – powiedział skrzydłowy.

Nie tak dawno były reprezentant „Oranje” łączony był z powrotem na holenderskie boiska lub angażem przez Inter Mediolan. Gracz Bayernu Monachium nie podjął jednak jeszcze decyzji w tej sprawie.

– Miałem kilka ofert, ale teraz myślę tylko o powrocie do treningu. Właściwie to jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji – stwierdził.

Jeśli Robben nie dojdzie do pełnej sprawności, prawdopodobnie zostanie zmuszony do zakończenia kariery. Jego liczby z gry dla Bayernu Monachium prezentują się następująco: 305 spotkań, 143 gole i 101 asyst. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy