Robert Lewandowski: Bardzo możliwe, że to był mój ostatni mecz w barwach Bayernu

Robert Lewandowski: Bardzo możliwe, że to był mój ostatni mecz w barwach Bayernu fot. Lu Yang/Xinhua/PressFocus
Redakcja
Redakcja
Źródło: Viaplay

Nie ma już wątpliwości. Robert Lewandowski robi wszystko, żeby odejść z Bayernu Monachium w letnim oknie transferowym.

- Na początku rozmawiałem z Hasanem i powiedziałem, że podjąłem decyzję, nawet pomimo braku otrzymania propozycji. Obie strony muszą myśleć o przyszłości. Poinformowałem też trenera o mojej decyzji. Myślę, że teraz najważniejsze jest znalezienie dobrego rozwiązania dla obu stron.

- Bardzo możliwe, że to był mój ostatni mecz w barwach Bayernu. Ale nie wiem tego na sto procent, mam jeszcze rok kontraktu. W najbliższej przyszłości wszystko się wyjaśni. Musimy znaleźć idealne rozwiązanie dla obu stron - powiedział Lewandowski w rozmowie z Viaplay po ostatnim meczu sezonu 2021/2022 przeciwko Wolfsburgowi.

Lewandowski w zakończonych rozgrywkach zanotował 35 trafień i cztery asysty w 34 kolejkach (nie opuścił żadnej). Do tego dorzucił 13 bramek i trzy asysty w dziesięciu meczach Ligi Mistrzów.

- Nasze podejście się nie zmieniło. Lewy ma kontrakt do 30 czerwca 2023 roku - powiedział przed dzisiejszym meczem Salihamidžić.

Wiadomo na razie tyle, że Lewandowski jest już wstępnie dogadany z Barceloną. Teraz pozostaje kwestia porozumienia klubów, nawet mimo - przynajmniej w publicznych komunikatach - twardego stanowiska Bayernu.

Brak jakiejkolwiek oferty ze strony monachijczyków musi jednak zaskakiwać.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy