Robert Lewandowski wciąż to ma. FC Barcelona wyrównuje stan meczu z Gironą [WIDEO]

Robert Lewandowski wciąż to ma. FC Barcelona wyrównuje stan meczu z Gironą [WIDEO] fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

FC Barcelona doprowadziła do wyrównania stanu rywalizacji z Gironą za sprawą trafienia zanotowanego przez Roberta Lewandowskiego.

Na zakończenie niedzielnych zmagań w czołowych europejskich ligach przyszło nam śledzić pojedynek rewelacyjnej Girony z „Duma Katalonii”.

Podopieczni Michela prezentują się zaskakująco dobrze w trwającym sezonie i po dotychczas rozegranych meczach okupowali wspólnie z Realem Madryt pierwsze miejsce w tabeli.

W starciu z Barceloną stanęli przed szansą na objęcie samodzielnego prowadzenia po remisie zanotowanym przez „Królewskich” z Betisem.

Girona udanie rozpoczęła realizację tego planu od zdobycia bramki autorstwa Artema Dowbyka.

Nie nacieszyła się jednak zbyt długo komfortowym dla siebie rezultatem, ponieważ w 19. minucie spotkania Robert Lewandowski przypomniał wszystkim, że wciąż jest światowej klasy napastnikiem za sprawą doprowadzenia do wyrównania po uderzeniu futbolówki głową po dośrodkowaniu Raphinhi.

Dla reprezentanta Polski było to ósme ligowe trafienie w czternastym występie w bieżących rozgrywkach.

***

AKTUALIZACJA

Girona wyszła przed przerwą po raz drugi na prowadzenie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy