Robert Lewandowski widzi mankamenty: Na tym musimy się teraz skupić

Robert Lewandowski widzi mankamenty: Na tym musimy się teraz skupić fot. Marcin Bulanda / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Łączy nas piłka

Robert Lewandowski wziął udział w poniedziałkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski przed wrześniowymi meczami w ramach Ligi Narodów.

W poniedziałek formalnie rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski, które poprzedza wrześniowe mecze w ramach Ligi Narodów. Te spotkania to bardzo dobry poligon doświadczalny przed Mistrzostwami Świata, które na przełomie listopada i grudnia zorganizuje Katar.

Zespół prowadzony przez Czesława Michniewicza zmierzy się w najbliższych dniach: najpierw z Holandią u siebie, a trzy dni później uda się na wyjazd do Walii.

Zanim jednak same spotkania, odbyła się konferencja prasowa, a udział wzięli w niej wspomniany selekcjoner oraz kapitan drużyny narodowej, Robert Lewandowski.

Nie mogło zabraknąć oczywiście pytań o pierwsze spostrzeżenia po przeprowadzce do Barcelony.

- Po tylu latach gry w jednym kraju, zmiana jest czymś intrygującym. Czerpię z tego korzyści i czuję się bardzo dobrze w nowym miejscu. Jestem tam, gdzie chciałem być. To wewnętrzne szczęście często przekłada się pozytywnie na boiskową lekkość - przyznaje.

Kapitan „Biało-czerwonych” został również zapytany o elementy, które wymagają poprawy pod kątem występy w tegorocznych Mistrzostwach Świata.

- Trzeba się skupić na tych kwestiach, które nie funkcjonują odpowiednio lub tych, których brakuje w naszej grze. Ciągle mówimy o pozytywach, ale są pozycje, na których jest niedobór umiejętności. Przed nami duże wyzwanie, by jak najszybciej sobie z tym poradzić i udowodnić to na boisku. Wiadomo, gdzie mamy wakaty. Brakuje zawodników, żeby mieć stabilizację, ale chcemy się z tym uporać.

Pierwszy mecz w ramach Ligi Narodów reprezentacji Polski rozegra już w czwartek z Holandią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy