Robert Lewandowski z historycznym golem. Pękła magiczna bariera [WIDEO]

Robert Lewandowski z historycznym golem. Pękła magiczna bariera [WIDEO] fot. boleirospapo [Twitter]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Robert Lewandowski strzelił gola dla FC Barcelony w Lidze Mistrzów. Było to jego setne trafienie w europejskich pucharach.

We wtorek rozpoczynają się zmagania w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Ciekawa potyczka ma miejsce w Katalonii, gdzie miejscowa Barcelona mierzy się z Royal Antwerp.

Od samego początku mistrzowie Hiszpanii narzucili swój styl gry i podobnie, jak przeciwko Realowi Betis, znacząco przeważali.

Na pierwszy konkret trzeba było czekać do 11. minuty. Wtedy do siatki trafił sprowadzony latem z João Félix. Było to jego drugie trafienie dla zespołu Xaviego (drugi raz zagrał w pierwszym składzie, drugi raz strzelił bramkę).

Portugalczyk osiem minut później ponownie dał o sobie znać. Tym razem jednak asystował przy trafieniu Roberta Lewandowskiego.

Polak znakomicie odnalazł się w polu karnym i trafił do siatki z bliska. Dla 35-latka było to historyczne, bo setne trafienie w europejskich pucharach.

Napastnik ma już na swoim koncie w tym sezonie cztery gole.

Barcelona prowadzi z Belgami 3-0, bo chwilę później trafienie samobójcze zapisał na koncie Jelle Bataille.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy