Roma finalizuje priorytetowy transfer

Roma finalizuje priorytetowy transfer fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Il Tempo

Diego Perotti jest bardzo blisko Romy.

Wicemistrzowie Włoch od kilku tygodni negocjują transfer 27-latka, który miałby zastąpić w zespole Juana Manuela Iturbe. Choć jedną z opcji było również sprowadzenie Stephana El Shaarawy'ego, priorytetowo traktowano właśnie Argentyńczyka.

"Il Tempo" podaje, że cała transakcja ma zostać sfinalizowana w ciągu 48 godzin, co każe sądzić, że osiągnięto porozumienie z Genoą. Skrzydłowy ma we wspomnianym czasie przybyć do stolicy, przejść testy medyczne i podpisać kontrakt. 

Perottiemu w przeszłości wróżono wielką karierę i spodziewano się, że będzie kolejnym wielkim piłkarzem, który wybije się w Sevilli. Ostatecznie, mimo przebłysków, jego losy potoczyły się inaczej, choć wpływ na to miały także liczne kontuzje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy