Roma rozjuszona utratą Malcoma. PIĘĆ celów

Roma rozjuszona utratą Malcoma. PIĘĆ celów
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sport Italia

AS Roma nie zrezygnowała z pomysłu wzmocnienia swojej ofensywy.

Ostatnie dwa dni z pewnością przysporzyły działaczom „Giallorossich” sporo nerwów. Jeszcze w poniedziałek klub był w zasadzie pewny transferu Malcoma, który miał trafić na Stadio Olimpico z Bordeaux. Wszystko było już dogadane, wydano nawet oficjalne potwierdzenie, ale w ostatniej chwili ofertę przebiła Barcelona. Następnego dnia Romie ponownie udało się dojść do porozumienia z Francuzami, lecz ci po raz kolejny zerwali porozumienie.

Ostatecznie utalentowany skrzydłowy przeniósł się do „Blaugrany”, a rzymianie zastanawiają się czy nie skierować teraz sprawy na drogę prawną. W międzyczasie dyrektor sportowy Monchi działa już jednak, by zapewnić trenerowi Eusebio Di Francesco oczekiwane przez niego wzmocnienie ofensywy.

Według „Sky Sport Italia” alternatywą dla Malcoma może być jeden z pięciu zawodników, znajdujących się obecnie na liście życzeń „Wilków”. Najwyższe miejsca zajmują Suso, Domenico Berardi oraz Leon Bailey, ale klub rozważa również zorientowanie się w sytuacji Floriana Thauvina oraz Mikela Oyarzabala.

Szczególnie atrakcyjnymi możliwościami są pierwsi dwaj zawodnicy, a to ze względu na to, iż mają oni już doświadczenie na boiskach Serie A. To zaoszczędziłoby im sporo czasu na aklimatyzację w nowych warunkach. Berardi jest nawet dobrze znany szkoleniowcowi Romy, który pracował z nim już w Sassuolo.

Rzymianie wcześniej rozpoczęli rozmowy w sprawie Suso, Berardiego i Baileya, więc to na nich prawdopodobnie skoncentruje swoją uwagę. Jednak z racji, iż to Malcom był priorytetem, klub musi jeszcze podjąć decyzję, kto będzie najlepiej pasować do zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy