Roman Kołtoń bez hamulców: To skandaliczne. Nie bójmy się tego nazwać po imieniu

Roman Kołtoń bez hamulców: To skandaliczne. Nie bójmy się tego nazwać po imieniu fot. Adam Starszynski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Roman Kołtoń wypowiedział się na antenie Meczyki.pl na temat zwolnienia z reprezentacji Polski Jakuba Kwiatkowskiego. Dziennikarz jest zszokowany sposobem, w jakim pożegnano 46-latka.

Reprezentacja Polski dopiero w marcu przyszłego roku rozegra następny mecz. Wtedy przyjdzie zmierzyć się z Estonią w ramach półfinału barażów o EURO 2024.

Nie zmienia to faktu, że nadal sporo mówi się o drużynie narodowej.

Motywują to ostatnie wydarzenia i zwolnienie Jakuba Kwiatkowskiego. Nie będzie on dalej team managerem reprezentacji Polski.

Decyzja Michała Probierza i PZPN-u wywołała spore kontrowersje. Teraz głos w sprawie postanowił zabrać Roman Kołtoń na antenie Meczyki.pl. Dziennikarz jest zszokowany.

- Jeśli chodzi o ten komunikat w kwestii zwolnienia Kwiatkowskiego - dla mnie jest skandaliczny - zaczął.

- Jestem ciekaw, kto to napisał. Pisanie oświadczeń przez federację jest Wyższą Szkołą Nieumiejętności - dodaje.

- To jakieś kuriozum i nie bójmy się nazwać tego po imieniu. Kuba pracował przy tej drużynie ponad dekadę i to na odpowiedzialnym stanowisku. Słowo „dziękuję” wypadało napisać - twierdzi Kołtoń.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Kwiatkowskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy