Romelu Lukaku zostanie w WBA na kolejny sezon?

Romelu Lukaku zostanie w WBA na kolejny sezon?
Redakcja
Redakcja
Źródło: SkySports

Szkoleniowiec West Bromwich Albion – Steve Clarke wydaje się być przekonany o tym, że wypożyczenie Romelu Lukaku z londyńskiej Chelsea zostanie przedłużone o kolejny sezon.

Młody Belg robi obecnie furorę na The Hawthorns będąc jednym z najlepszych strzelców angielskiej Premier League. 19-letni napastnik zdobył w obecnej kampanii 12 goli – więcej trafień mają na swoim koncie już tylko Edin Dżeko, Ricky Lambert, Gareth Bale czy Demba Ba. Sam napastnik z optymizmem spogląda na ewentualne przedłużenie swojego pobytu w West Midlands.

Jeszcze większym entuzjastą takiego rozwiązania jest Steve Cark, który wieść o pozostaniu zawodnika Chelsea w jego zespole wziąłby w ciemno:

- Gdyby Chelsea chciała wypożyczyć go na kolejny sezon to myślę, że mamy sporą szansę na to aby pozostał on w naszych szeregach – dyskusję te należy jednak odłożyć do lata - rozpoczął.

- Chelsea to jego macierzysty klub, więc to on będzie podejmował decyzje odnośnie jego przyszłości. Mam jednak nadzieję, że pozostanie on z nami na kolejny sezon. Świetnie byłoby mieć tak utalentowanego zawodnika w swoich szeregach – zakończył Steve Clarke.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy