Ronaldinho blisko nowego klubu

Ronaldinho blisko nowego klubu
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: ESPN

Ronaldinho może niebawem zostać nowym zawodnikiem New York Red Bulls.

Brazylijczyk rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron z  Atlético Mineiro i poszukuje nowego klubu. Media informują, że 34-latek najprawdopodobniej trafi do New York Red Bulls. 
 
Jego brat i jednocześnie agent, Roberto Assis potwierdził, że piłkarz nie zakończy kariery i będzie szukał nowego pracodawcy. Kwestia transferu ma wyjaśnić się w przyszłym tygodniu.
 
Jeśli „R10” rzeczywiście trafi do drużyny z MLS, jego klubowym kolegą będzie stary znajomy z Barcelony, Thierry Henry. W ostatnim sezonie w barwach Mineiro zawodnik rozegrał 45 meczów, w których strzelił 16 bramek. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy