Ronaldinho blisko nowego klubu

Ronaldinho blisko nowego klubu
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: ESPN

Ronaldinho jest o krok od dołączenia do Vasco da Gama.

Jak dowiadujemy się od samego prezydenta klubu, Eurico Mirandy, była gwiazdor Barcelony i Milanu jest na dobrej drodze, by wzmocnić zespół Serie A.

- Znajdujemy się w zaawansowanej fazie projektu Ronaldinho Gaúcho-Vasco da Gama i ciągle idziemy do przodu. Mogę powiedzieć, że transfer został uzgodniony w 90 procentach - oznajmia Miranda. - Dodam jeszcze, że rozmawiałem z nim na ten temat i ukazał wielkie zainteresowanie i satysfakcję z możliwości przenosin do nas. Pozostało nam dopiąć ten transfer.

Ostatnio krążyły również pogłoski, jakoby Ronaldinho miał zagrać razem z Samuelem Eto'o w jednej drużynie. 35-latek przez ostatni czas bronił barw meksykańskiego Querétaro FC, z którym nie dawno rozwiązał umowę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Juventus wybrał Pirlo! Juventus wybrał Pirlo! Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy