Ronaldinho: Vinícius Júnior wkrótce będzie jednym z najlepszych na świecie!

Ronaldinho: Vinícius Júnior wkrótce będzie jednym z najlepszych na świecie!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: EFE

Legendarny Ronaldinho, znany m. in. z gry dla Barcelony, jest przekonany, że jego rodak, Vinícius Júnior, zrobi wielką karierę w Realu Madryt.

Młody Brazylijczyk dopiero wchodził w dorosłe życie, a już zrobiło się o nim bardzo głośno za sprawą transferu do Realu Madryt. Klub wiele w niego zainwestował, bowiem zapłacił Flamengo 45 milionów euro i choć skrzydłowy miał być melodią przyszłości, bardzo szybko wywalczył sobie miejsce w pierwszej drużynie. Już teraz widać duże umiejętności Brazylijczyka, a należy pamiętać, że wciąż ma dopiero 19 lat.

Jego rodak, Ronaldinho, jest przekonany, że Vinícius Júnior ma wszystko, by osiągnąć wielkie wyniki. Legendarny ofensywny pomocnik twierdzi, że nastolatek z pewnością będzie należał do grona najlepszych na świecie.

- On już teraz jest w jednym z najlepszych klubów na świecie. Myślę, że wkrótce będzie uważany za jednego z najlepszych w świecie piłki - stwierdził 39-latek.

Ronaldinho zakończył karierę już w 2015 roku. Swego czasu był uważany za jednego z najlepszych zawodników, lecz z czasem jego kariera zwolniła, głównie przez imprezowy styl życia. Mimo to stał się inspiracją dla wielu młodych piłkarzy, a teraz odcina kupony od swojej kariery, zarabiając spore sumy poprzez udział w różnych kampaniach marketingowych, także polskich.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór Złoty But: Lewandowski nowym liderem Złoty But: Lewandowski nowym liderem Coutinho dostępny za zaledwie 10 milionów euro?! FC Barcelona otwarta na ponowne wypożyczenie Coutinho dostępny za zaledwie 10 milionów euro?! FC Barcelona otwarta na ponowne wypożyczenie Bellerín otwarty na opuszczenie Arsenalu. Chce większych wyzwań Bellerín otwarty na opuszczenie Arsenalu. Chce większych wyzwań

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy