Ronaldinho: Vinícius Júnior wkrótce będzie jednym z najlepszych na świecie!

Ronaldinho: Vinícius Júnior wkrótce będzie jednym z najlepszych na świecie!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: EFE

Legendarny Ronaldinho, znany m. in. z gry dla Barcelony, jest przekonany, że jego rodak, Vinícius Júnior, zrobi wielką karierę w Realu Madryt.

Młody Brazylijczyk dopiero wchodził w dorosłe życie, a już zrobiło się o nim bardzo głośno za sprawą transferu do Realu Madryt. Klub wiele w niego zainwestował, bowiem zapłacił Flamengo 45 milionów euro i choć skrzydłowy miał być melodią przyszłości, bardzo szybko wywalczył sobie miejsce w pierwszej drużynie. Już teraz widać duże umiejętności Brazylijczyka, a należy pamiętać, że wciąż ma dopiero 19 lat.

Jego rodak, Ronaldinho, jest przekonany, że Vinícius Júnior ma wszystko, by osiągnąć wielkie wyniki. Legendarny ofensywny pomocnik twierdzi, że nastolatek z pewnością będzie należał do grona najlepszych na świecie.

- On już teraz jest w jednym z najlepszych klubów na świecie. Myślę, że wkrótce będzie uważany za jednego z najlepszych w świecie piłki - stwierdził 39-latek.

Ronaldinho zakończył karierę już w 2015 roku. Swego czasu był uważany za jednego z najlepszych zawodników, lecz z czasem jego kariera zwolniła, głównie przez imprezowy styl życia. Mimo to stał się inspiracją dla wielu młodych piłkarzy, a teraz odcina kupony od swojej kariery, zarabiając spore sumy poprzez udział w różnych kampaniach marketingowych, także polskich.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy