Royal Antwerp zapomniało zarejestrować zawodnika do Ligi Mistrzów

Royal Antwerp zapomniało zarejestrować zawodnika do Ligi Mistrzów
Kacper Adamczyk
Kacper Adamczyk
Źródło: Het Laatste Nieuws

Royal Antwerp popełniło błąd podczas rejestracji zawodników do rozgrywek Ligi Mistrzów. Fakt ten potwierdził szkoleniowiec zespołu, Mark van Bommel, w rozmowie z „Het Laatste Nieuws”.

Poszkodowanym w tej sprawie został Sam Vines, czyli lewy obrońca zespołu. W tym sezonie rozegrał on sześć spotkań (w tym cztery z ławki) i strzelił bramkę. Obecnie 24-latek leczy kontuzję, ale nie jest ona na tyle poważna, aby miała go wykluczyć z gry przez całą fazę grupową.

Pomyłkę w wywiadzie dla „Het Laatste Nieuws” potwierdził trener Royal Antwerp, Mark van Bommel.

- Nie zrobiliśmy tego dobrze. Vines rzeczywiście nie znalazł się na liście. Popełniliśmy błąd, którego nie da się naprawić.

- Cóż… Każdy chce się znaleźć na tej liście. Oczywiście, że jest rozczarowany, ale teraz skupia się na rehabilitacji. To jest najważniejsze - dodał.

W przeszłości zdarzył się już podobny przypadek. Zimą 2021 roku Ajax Amsterdam za, rekordową wówczas dla siebie, kwotę 22,5 miliona euro sprowadził Sébastiena Hallera z West Hamu United, ale przez pomyłkę nie zgłosił go do fazy pucharowej Ligi Europy.

Mistrzowie Belgii dopiero drugi raz występują w najważniejszych klubowych rozgrywkach w Europie. Poprzednio taki przypadek miał miejsce w sezonie 1957/1958. Na otwarcie fazy grupowej zmierzą się na wyjeździe z FC Barceloną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie zapisze się w historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie zapisze się w historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy