Rozchwytywany Vlahović. Wzmocni ligowego rywala?!

Rozchwytywany Vlahović. Wzmocni ligowego rywala?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere dello Sport

Dušan Vlahović znalazł się na celowniku AS Romy, informuje "Corriere dello Sport". Ponadto chcą go też zespoły z Premier League i Bundesligi.

Jednym z celów Fiorentiny na zimowe okno transferowe było sprowadzenie napastnika. Na giełdzie nazwisk przejawiały się różne kandydatury.

Ostatecznie na Stadio Artemio Franchi trafił Aleksandr Kokorin. Rosjanin nie gra jednak na razie zbyt regularnie, ponieważ na przełomie grudnia i stycznia świetną dyspozycję osiągnął Dušan Vlahović.

Podopieczny Cesare Prandellego jest w tym momencie jednym z motorów napędowych zespołu zlokalizowanego we Florencji. Nie może dziwić zatem fakt, że interesują się nim inne podmioty.

Według informacji podawanych przez „Corriere dello Sport” Serb znalazł się na celowniku AS Romy oraz przedstawicieli Bundesligi i Premier League.

Na ten moment ciężko ferować, czy rzeczywiście poszuka dla siebie nowego klubu. Fiorentina ma jednak nadzieję, że zdecyduje się parafować nowy kontrakt. Jeśli do tego nie dojdzie, prawdopodobnie zostanie w lecie sprzedany.

Urodzony w Belgradzie zawodnik to wychowanek tamtejszego Partizana. We Florencji występuje natomiast od lipca 2018 roku.

W trwającym sezonie zanotował na ligowych boiskach 22 występy, a jego dorobek to dziewięć goli i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy