Rozmowy Tomáša Pekharta zakończone. Jeden klub z Ekstraklasy odpadł

Rozmowy Tomáša Pekharta zakończone. Jeden klub z Ekstraklasy odpadł fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski [Twitter]

Znajdujący się na celownikach Legii Warszawa i Rakowa Częstochowa Tomáš Pekhart raczej nie zagra w tym drugim klubie - informuje Sebastian Staszewski z Interia.pl.

Sebastian Staszewski poinformował za pośrednictwem Twittera, że rozmowy pomiędzy Tomášem Pekhartem a Rakowem Częstochowa zostały zakończone. Strony nie doszły do porozumienia i raczej nie ma co liczyć na to, że czeski napastnik będzie reprezentował w tym sezonie barwy częstochowskiego zespołu.

Pekhart cały czas negocjuje za to z Legią Warszawa. Piłkarz podobno jest już nawet po rozmowie z prowadzącym ją Kostą Runjaiciem. Ostateczna decyzja o transferze cały czas nie została jednak podjęta, ponieważ 33-latek ma na stole również oferty z innych lig.

Napastnikiem interesują się kluby między innymi z Cypru, Grecji i Turcji. Jeśli chodzi o ten ostatni kierunek, w jego stronę zaczął spoglądać Rizespor, ale piłkarz odrzucił propozycję.

Według Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl wspomniany Runjaić bardziej ceni umiejętności Pekharta aniżeli drugiego napastnika łączonego z Legią Aleksandara Prijovicia.

Pekhart nie tak dawno rozstał się z Legią z uwagi na wygasły kontrakt. Sezon 2021/2022 nie był dla niego taki udany, ale wcześniejszy zakończył z 22 trafieniami na koncie i koroną króla strzelców Ekstraklasy. Z warszawskim klubem Czech zdobył dwa mistrzostwa kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy