Rúben Amorim zaskoczył! Był ostatnio najlepszy, Bitwę o Anglię zaczyna na ławce
2025-10-19 16:52:25; Aktualizacja: 3 miesiące temu
Rúben Amorim wybrał skład Manchesteru United na spotkanie z Liverpoolem. Dosyć niespodziewanie na ławce rozpoczyna najlepszy ostatnio w ekipie z Old Trafford Benjamin Šeško.
Manchester United spisuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań i w tabeli zajmuje dopiero dwunastu miejsce. Z tego powodu sporo mówiło się o ewentualnej zmianie na ławce trenerskiej. Ostatecznie jednak w obliczu zwycięstwa z Sunderlandem temat nieco ucichł.
Teraz niezwykle ważne jest, by podopieczni Rúbena Amorima poszli za ciosem i wygrali kolejne spotkanie. Przed podopiecznymi Portugalczyka wielki hit, bo przyjdzie im mierzyć się przeciwko Liverpoolowi w tzw. Bitwie o Anglię.
Wydaje się, że pomimo trzech ostatnich porażek, to gospodarze będą tu faworytem. Gości na pewno nie wolno jednak lekceważyć, choć menedżer mocno zaskoczył wyborem składu.Popularne
Pomimo dobrej postawy w ostatnim czasie zawody na ławce rozpoczyna Benjamin Šeško. Nie jest to oczywiście podyktowane żadnymi problemami zdrowotnymi, a kwestią taktyczną.
„Šeško strzelił gola w dwóch kolejnych meczach i był jednym z naszych najlepszych zawodników, a teraz został odsunięty od składu?”
Šeško has scored in two consecutive games and has been one of our best players, and he’s been dropped? pic.twitter.com/RcwaGCUTkv
— Morgan (@utdscope) October 19, 2025
„Obecność Šeško na ławce rezerwowych to ciekawa decyzja. Mbuemo, Cunha i Mount grali świetnie w pierwszych meczach, ale nie zdobywali goli” - napisał Steven Railston.
Sesko being named on the bench is an interesting decision. Mbeumo, Cunha and Mount looked great in the opening few games - but they didn't score #mufc
— Steven Railston (@StevenRailston) October 19, 2025
Początek meczu punktualnie o 17:30. A tu są dostępne pełne składy na mecz Liverpool - Manchester United.












![17-latek uciszył Camp Nou! FC Barcelona już musi odrabiać straty w starciu z FC Kopenhagą [WIDEO]](img/photos/115020/170x113/kopenhaga.jpg)
![Sensacja na The Emirates! Kopciuszek z Kazachstanu strzelił gola Arsenalowi [WIDEO]](img/photos/115019/170x113/kajrat-almaty.jpg)


![Górnik Zabrze wypożyczył środkowego obrońcę [OFICJALNIE]](img/photos/113830/170x113/maksymilian-pingot.jpg)

![Szalony wieczór w Lidze Mistrzów! Gol bramkarza, trafienie Roberta Lewandowskiego i parę niespodzianek [WIDEO]](img/photos/115025/90x60/fk-bodo-glimt.jpg)


![Coś nieprawdopodobnego! Bramkarz strzela gola Realowi Madryt w Lidze Mistrzów na wagę awansu [WIDEO]](img/photos/115027/90x60/anatolij-trubin.jpg)


![Rozwiązał umowę ze Śląskiem Wrocław i zaliczył egzotyczny transfer [OFICJALNIE]](img/photos/115024/90x60/besar-halimi.jpg)




