Ruch Chorzów: Z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza bez dwóch zawodników [OFICJALNIE]

Ruch Chorzów: Z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza bez dwóch zawodników [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Ruch Chorzów

Ruch Chorzów zmierzy się z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza w ramach pierwszej ligi i przystąpi do tej rywalizacji bez dwóch zawodników, o czym poinformował trener Jarosław Skrobacz.

Ruch Chorzów to wicelider zaplecza Ekstraklasy, który jest jednym z faworytów do awansu. Już w piątek ekipa ta wraca do gry po przerwie reprezentacyjnej i na wstępie zmierzy się z innym kandydatem do walki o promocję na najwyższy szczebel rozgrywkowy, Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Ostatni raz te zespoły rywalizowały ze sobą w sierpniu i wówczas lepsi okazali się „Niebiescy”, którzy pokonali przeciwnika 2-1.

A jak będzie tym razem?

Pewne jest, że podopieczni Jarosława Skrobacza przystąpią do tej rywalizacji z ubytkami kadrowymi, bo szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać z dwóch zawodników: Michała Feliksa i Filipa Nawrockiego.

- Michał już przyjechał pobiegać, a to cieszy. Widać, że jest stęskniony. Wypadł Filip, myślę, że na dłużej. To staw kolanowy, czekamy na dokładniejsze diagnozy. Reszta zdrowa i gotowa - powiedział trener.

Początek piątkowego meczu Ruch Chorzów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza punktualnie o 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy