Rudi Garcia z szansami na pracę w Premier League

Rudi Garcia z szansami na pracę w Premier League fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L'Équipe

Rudi Garcia jest przymierzany do objęcia sterów nad Evertonem - poinformowało „L'Équipe”.

Przedstawiciele „The Toffees” rozglądają się gorączkowo za wartościowym następcą Carlo Ancelottiego. Włoch zdecydował się, po względnie udanym okresie, opuścić ławkę trenerską klubu z niebieskiej części Liverpoolu na rzecz ponownego spróbowania swoich sił w Realu Madryt.

Przez ten fakt Everton znalazł się w stosunkowo trudnej sytuacji i ma kłłopoty związane z szybkim zatrudnieniem nowego szkoleniowca, aby móc następnie rozpocząć z nim planowanie letnich ruchów transferowych.

W mediach pojawiły się już informacje sugerujące, że ekipa z Goodison Park rozważa nawiązanie współpracy z Rafą Benítezem, Christophe'em Galtierem czy Grahamem Potterem.

Teraz „L'Équipe“ przekonuje, że do tego grona dołączył także Rudi Garcia. Francuz rozstał się w minionych tygodniach z Olympique'em Lyon i jest otwarty na podjęcie nowego wyzwania w karierze, jakim byłaby dla niego praca w Premier League.

Do tej pory 57-latek nie miał przyjemności pracować w Anglii, ponieważ był związany wyłączenie z zespołami rodzimymi oraz jednym włoskim - Olympique Marsylia, AS Roma, Lille czy Dijon.

Wspomniane źródło podkreśla, że Garcia jest gotowy usiąść do poważnych rozmów z Evertonem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy