Rudņevs może wrócić do Lecha. Negocjacje w toku

Rudņevs może wrócić do Lecha. Negocjacje w toku
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info, Polsat Sport

Artjoms Rudņevs może w styczniu wrócić do Lecha.

Łotysz latem był bliski przenosin do PAOK-u Saloniki, ale mimo oficjalnego komunikatu na temat jego wylotu do Grecji, ostatecznie został w HSV. Jego sytuacja w niemieckim zespole nie uległa jednak zmianie, bowiem napastnik występuje jedynie w drużynie rezerw. 

O ponownym reprezentowaniu barw poznańskiej drużyny spekuluje się od dawna, ale teraz sytuacja wydaje się poważna. W ostatnich dniach pojawiały się konkretne sugestie, że działacze przy Bułgarskiej pracują nad takim transferem. Dziś natomiast Mateusz Borek poinformował na antenie Polsatu Sport, że powrót 27-latka jest prawdopodobny.

Na chwilę obecną nie są jasne żadne szczegóły, choć istnieje teza z podziałem kosztów. Wiadomo natomiast, że brane pod uwagę jest styczniowe wypożyczenie, najpewniej do końca sezonu. Później Rudņevs mógłby zostać w Poznaniu na stałe, bowiem jego umowa z Hamburgiem wygaśnie za osiem miesięcy. Musiałby jednak zgodzić się na obniżkę zarobków.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy