Sadio Mané najlepszym piłkarzem Premier League według czytelników Sky Sports

Sadio Mané najlepszym piłkarzem Premier League według czytelników Sky Sports
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Zdaniem czytelników Sky Sports Sadio Mané jest najlepszym piłkarzem Premier League, biorąc pod uwagę dotychczasowe zmagania w tym sezonie.

Sky Sports ogłosiło plebiscyt kilka dni temu. Od tamtej pory oddano w nim ponad 50 tysięcy głosów. Kibice najczęściej wskazywali właśnie na Mané, który otrzymał 33 procent z nich. Reprezentujący barwy Liverpoolu Senegalczyk rozegrał w tym sezonie 26 ligowych spotkań. Strzelił 14 goli i zanotował dziewięć asyst.

27-letni skrzydłowy wyprzedził swojego klubowego kolegę - Jordana Hendersona. Kapitan „The Reds” otrzymał 31 procent głosów. Podium uzupełnia Kevin De Bruyne (Manchester City) z 20 procentami głosów.

To Sky Sports wytypowało wcześniej pięciu zawodników, na których można było oddawać głosy. Stawkę uzupełniają Virgil van Dijk (pięć procent) oraz Mohamed Salah (dwa procenty).

Dziewięć procent kibiców wybrało opcję „ktoś inny”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy