Saint-Maximin potwierdza zainteresowanie ze strony Milanu

Saint-Maximin potwierdza zainteresowanie ze strony Milanu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gazzetta TV

AC Milan zimą czynił kroki mające na celu pozyskanie Allana Saint-Maximina. Ostatecznie skrzydłowy pozostał w OGC Nice, lecz wszystko wskazuje na to, że zainteresowanie Francuzem ze strony „Rossonerich” nie minęło.

22-latek w barwach ekipy z Nicei wreszcie odżył. Najpierw był on ważną częścią układanki Luciena Favre’a, podobnie jest teraz pod rządami Patricka Vieiry. W tym sezonie Francuz rozegrał 32 mecze, a swoją obecność na boisku zaznaczył sześcioma trafieniami i czterema asystami. 

Już w styczniu o jego angaż starał się Milan, lecz ostatecznie żądania OGC Nice na poziomie 30-35 milionów stanęły na przeszkodzie do realizacji transferu. Fakt zainteresowania ze strony „Rossonerich” potwierdził sam zawodnik.

– Milan? To zdecydowanie duży klub. Mogłem dołączyć do Milanu zimą, lecz transfer nie doszedł do skutku. Zobaczymy, jak to się potoczy tego lata. Na razie skupiam się na grze i chcę pomóc mojemu zespołowi zrealizować postawione przed nami cele. Następnie pod koniec sezonu usiądę do rozmów i podejmę decyzję w sprawie mojej przyszłości – powiedział gracz w rozmowie z Gazzetta TV.

Skrzydłowy znajduje się także na celowniku Borussii Dortmund.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy